Poslední letošní ochutnávka a prodloužená otevírací doba!

Blíží se konec roku a proto jsme se rozhodli rozšířit otevírací dobu v naší prodejně „Champagne“ pod starobylým Vyšehradem na adrese Vratislavova 21/26, Praha 2 (Dům „U Holubů).

Nově nás do Vánoc budete moci navštívit i během všech čtyř adventních víkendů (otevřeno bude v sobotu i neděli vždy 13-17h). Můžete tak spojit návštěvu naší prodejny třeba s cestou na Vyšehrad (nebo v obráceném pořadí). Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že Vyšehrad je opravdu oázou klidu a pohody nedaleko  rušného centra Prahy.

V prodejně můžete vybírat z kompletní nabídky šampaňských včetně dárkových balení, některé speciality a limitované edice pak najdete pouze zde (například krásné třílitrové lahve JÉROBOAM). Samozřejmostí je také možnost ochutnání „po skleničce“. Pokud máte v naší nabídce vytipované nějaké šampaňské a zatím váháte, zda bude tím pravým, dejte nám předem vědět – rádi láhev nachladíme a můžete pak bez problému před nákupem nejprve ochutnat.

Také bychom Vás chtěli pozvat na letošní poslední ochutnávku šampaňského:

Pondělí 16. prosince od 19:00 hodin

Ochutnávka bude výběrem šampaňských z naší nabídky. Mimo jiné zařadíme také novinku v nabídce BRUT EXCELLENCE 2007 od vinařství André Chemin.

Cena za ochutnávku je 690 Kč na osobu. Koná se v malé skupině do osmi osob. K šampaňskému bude připraveno lehké občerstvení, fotografie, videa a povídání o kraji Champagne.

Rezervujte si prosím svá místa co nejdříve na níže uvedených kontaktech.

Děkujeme za důvěru a pokud jste spokojeni, doporučte nás dále.

Budeme se těšit na setkání.

Michaela Barošová a Martin Tomaides

 

 

Prodejna „Champagne“

Dům „U Holubů“ pod Vyšehradem

Vratislavova 21/26

120 00 Praha 2

+ 420 702 130 627

info@sampanskeprokazdeho.cz

www.sampanskeprokazdeho.cz