Pravidelné ochutnávky

Nejkratší cesta do kraje Champagne je prostřednictvím řízené degustace v naší útulné prodejně „Champagne“ v Praze pod Vyšehradem (Vratislavova 21/26, Praha 2). Degustace se konají pravidelně, obvykle dvakrát do měsíce a s blížícím se koncem roku potom zpravidla každý týden. Ochutnáte vždy pět zajímavých vzorků šampaňského a dozvíte se spoustu informací o vinařích, kraji Champagne nebo o výrobě šampaňského. K tomu Vám ukážeme fotografie a videa. Ochutnávky jsou různorodé, věnované jednotlivým vinařům nebo druhům šampaňského. Bude pro Vás připraveno i drobné občerstvení. Ochutnávky se konají v malé skupině, maximálně 8 osob. Aktuální termíny ochutnávek najdete na stránce níže.

Soukromé ochutnávky

Velmi populární jsou i ochutnávky soukromé. Rádi Vám připravíme ochutnávku na míru pro uzavřenou společnost. Můžete si zvolit druhy a počty šampaňského a druh občerstvení podle vlastní chuti. Taková ochutnávka se může také třeba více věnovat zajímavým místům v kraji Champagne, vinařům, přípravě šampaňského, může to být ale také oslava narozenin nebo třeba setkání s kolegy z práce. Nejhezčí je ochutnávka určitě v naší prodejně – je to takový kousek kraje Champagne v Praze. Po dohodě můžeme ochutnávku připravit i ve Vašich prostorách. Rádi Vám připravíme nabídku podle Vašeho přání.

Ochutnávkový poukaz

Pokud chcete udělat radost milovníkům dobrého šampaňského, můžete jim pořídit náš dárkový poukaz na ochutnávku. Je pěkně graficky provedený, platí půl roku a následně si může obdarovaný zvolit termín ochutnávky podle vlastního uvážení.

Aktuální termíny