PŘIJĎTE OCHUTNAT V SRPNU!

VÁŽENÍ KLIENTI,

V měsíci srpnu bychom Vás rádi pozvali na další ochutnávku z naší nabídky šampaňského. Pro velký úspěch opakujeme ochutnávku věnovanou BRUT TRADITION, základnímu šampaňskému, které je vizitkou každého vinaře.

Ochutnávku jsme pro Vás připravili na:

Pondělí 26. srpna 2019 od 19:00 hodin

V naší nabídce najdete celkem 7 malých vinařů a proto budete mít možnost od každého z nich ochutnat jeho BRUT TRADITION. Lépe tak poznáte vinařovu práci ve sklepě a odhalíte rozdíly mezi jednotlivými typy šampaňského a používanými odrůdami.

Cena za ochutnávku je 690 Kč na osobu. Koná se v malé skupině do osmi osob. K šampaňskému bude připraveno lehké občerstvení, fotografie, videa a povídání o kraji Champagne.

Rezervujte si prosím svá místa co nejdříve na níže uvedených kontaktech.

„Mořské“ šampaňské od André Chemin

Na začátku srpna vyzvedli ve vinařství André Chemin další várku ročníkového šampaňského, které zrálo po dobu jednoho roku na dně oceánu u pobřeží Bretaně v hloubce zhruba 60 metrů. Toto šampaňské se prodává ve velmi pěkné dárkové sadě s druhou stejnou lahví, která zrála ve sklepě, a dvěma skleničkami. V letošním roce budou k prodeji dvě sady kazet „TER a MER“ a to MILLÉSIME 2011 a nově také  EXCELLENCE 2006 (100% Chardonnay – viz úvodní foto). Pokud máte o kazety zájem, dejte včas vědět, přivezeme během září.

Aktuální informace na facebooku

Na našem facebookovém profilu najdete pravidelné aktuality, fotografie a videa nejen z oblasti Champagne, ale i z dalších oblastí, které nás zajímají (třeba Vyšehrad, kde máme prodejnu). Budeme moc rádi za Váš „like“.

Soukromé ochutnávky

Využijte klidnějšího období dovolených a objednejte si u nás soukromou ochutnávku. Rádi Vám vše připravíme podle Vašeho přání. Tyto ochutnávky jsou hodně populární, každý měsíc jich míváme několik.

Děkujeme za důvěru a pokud jste spokojeni, doporučte nás dále. To je pro nás ta nejlepší reklama.

Budeme se těšit na setkání.

Michaela Barošová a Martin Tomaides

 

Prodejna „Champagne“

Dům „U Holubů“ pod Vyšehradem

Vratislavova 21/26

120 00 Praha 2

+ 420 702 130 627

info@sampanskeprokazdeho.cz

www.sampanskeprokazdeho.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 − five =