TERMÍNY OCHUTNÁVEK V ŘÍJNU

Vážení zákazníci,

potěšil nás velký zájem o ochutnávky v naší prodejně pod Vyšehradem. Doufáme, že jste si o prázdninách odpočali a těšíte se na další zážitky u výborného  šampaňského.

Nad vstupem do obchodu nyní najdete nový kovaný štít od uměleckého kováře Marka Šemíka (od koho také jiného pod Vyšehradem :-)) z Vysočiny, takže už by neměl být problém s orientací.

Pro říjnové ochutnávky v naší prodejně na adrese Vratislavova 21/26 (dům U Holubů, 26 je modré orientační číslo) jsme zvolili následující termíny:

Čtvrtek 5. října od 19:00h

Ochutnávka bude věnována našemu vinaři Pascal Devilliers z vesničky Villedommange nedaleko Remeše. Pascal je náš nejmenší vinař (objemem produkce, ne vzrůstem), který rozšířil svojí nabídku o nové cuvée. Ochutnáte nejen jeho CUVÉE SINGULIERE, vyváženou kombinaci pinot noir a chardonnay v nové čiré lahvi, ale i ročníkové MILLÉSIME 2006.

Čtvrtek 19. října od 19:00h

Ochutnávka bude věnována našemu vinaři Decotte-Augé z vesničky Mailly Champagne. Vína Erica Decotta mají nejvyšší „GRAND CRU“ klasifikaci  a čeká Vás i výjimečné ročníkové MILLÉSIME 2011 v lahvi netradičního tvaru.

Za cenu 490,- Kč na osobu ochutnáte pět šampaňských vín, k tomu bude připraveno malé občerstvení a povídání o šampaňském. Koná se v malé skupině do 8 lidí a jde o naprosto neformální setkání.

Rezervujte si prosím svá místa co nejdříve na níže uvedených kontaktech.

Pokud Vám nebude termín vyhovovat, rádi s Vámi domluvíme jiný termín.

Také soukromé akce už  fungují velice dobře, měli jsme tu třeba oslavu narozenin nebo setkání firemních kolektivů. Ochutnávku připravíme dle Vašeho přání.

Přijďte ochutnat a třeba se i něco dozvědět o letošním složitém vinobraní v kraji Champagne!

Těšíme se na Vás!

Michaela Barošová a Martin Tomaides

702 130 627

info@sampanskeprokazdeho.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven + one =