ZVEME NA OCHUTNÁVKY V ZÁŘÍ

Vážení klienti, milí příznivci šampaňského,

po prázdninách (a také po sklizni hroznů) budeme pokračovat v ochutnávkách v našem obchodě Champagne na adrese Vratislavova 21/26 (dům U Holubů, 26 je modré orientační číslo).

V září se na Vás budeme těšit v následujících termínech:

Čtvrtek 13. září 2018 od 19:00h

Úterý 25. září 2018 od 19:00h

Obě ochutnávky budou  výběrem šampaňského z naší nabídky a představíme určitě i nějakou novinku. Pokud nám dáte včas vědět, rádi do ochutnávky zařadíme i šampaňské, které Vás v naší nabídce zaujalo.

Za cenu 590,- Kč na osobu ochutnáte v obou případech pět vzorků  šampaňských vín. K tomu bude připraveno lehké občerstvení, fotografie a povídání o šampaňském, tentokrát doplněné i o čerstvé zážitky z letošního vinobraní.

Rezervujte si prosím svá místa co nejdříve na níže uvedených kontaktech.

Vinobraní v kraji Champagne!

Počasí je letos v kraji Champagne podobné tomu našemu. Moc neprší a je stále hodně teplo. Jarní mrazíky se oblasti vyhnuly a tak vinaři očekávají bohatou úrodu.  Sklizeň se blíží, tentokrát začíná opět o něco dříve než loni. Brigádníci (včetně nás) se tentokrát chystají začít již v pondělí 27. srpna. Zatím se zdá, že ročník 2018 by mohl být dalším skvělým ročníkem a přiblížit se i výjimečnému ročníku 1996!

Virtuální prohlídka obchodu na Google maps.

Pokud jste se ještě nestačili zajít podívat do našeho obchodu pod Vyšehradem, máte nyní možnost absolvovat virtuální prohlídku na Google maps. Najděte si naši prodejnu „Champagne“ ve Vratislavově ulici a klikněte vlevo na virtuální prohlídku. Můžete vstoupit do obchodu a libovolně se zde rozhlížet a také si prohlédnout prodejnu z ulice. Případně zavítejte na naše stránky do sekce prodejna.

Děkujeme za přízeň a jste-li spokojeni, dejte o nás vědět i svým přátelům a známým!

Pokud Vám šampaňská vína z naší nabídky zachutnají, neváhejte příliš s objednávkou. Některá vína jsou vzhledem k velikosti vinařů k dispozici pouze ve velmi omezeném množství.

Michaela Barošová a Martin Tomaides