Novinky v naší nabídce

Vážení zákazníci, příznivci šampaňského, přinášíme Vám několik novinek v naší nabídce:

Lahve o velikosti MAGNUM (1,5l)

Od každého vinaře máme nyní k dispozici několik lahví ve velikosti MAGNUM, tedy o objemu 1,5 l. Láhve jsou to moc pěkné, velmi vhodné na větší oslavy nebo jako dárek. A co je v lahvích za šampaňské? Máme to rozděleno pěkně napolovic. U tří vinařů najdete v lahvi klasický BRUT (Pierre Gobillard, Decotte Augé, Boude Baudin), u zbývajících je tam šampaňské rezervní (Pascal Devilliers, André Chemin, Lacourte Guillemart).

Decotte Augé

Eric Decotte opět připravil k expedici námi oblíbené Blanc de Blancs vyrobené ze 100% Chardonnay a tak ho nyní rádi nabízíme. Je ho jen omezené množství proto neváhejte s objednávkou.

Na pověstném vrcholu nabídky vinařství Decotte-Augé stojí nyní nové exkluzivní MILLÉSIME z roku 2011. (100% Pinot Noir, v tmavé lahvi, dodáváno v černé papírové krabičce.)

Dárkové krabičky

U malých vinařů není zvykem, aby ke svým vínům nabízeli dárkové krabičky. Pokud budete chtít láhev našeho šampaňského darovat a nepřemýšlet tolik nad vlastním balením, můžete nyní volit ze dvou druhů krabiček s logem Champagne.